Smiltene ja Ape piima-lihavaldkonna ettevõtjad projekti COOP Local raames meie juures õppereisil

26.-27.04.2018 on Smiltene ja Ape piima-lihavaldkonna ettevõtjad projekti COOP Local raames õppereisil.
26.04.2017 õhtul toimub Piusa ürgoru puhkemajas ühine seminar ja õhtusöök.
Seminaril kõneleb SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots maakondlikest arendustegevustest ning
Metsavenna talu peremees Meelis Mõttus jagab ülepiirilise koostöö kogemusi.
Seejärel toimub ühine mõttevahetus ja arutelu uute koostööideede leidmiseks, mis aitaks kaasa väiketootmise ning omavahelise koostöö arengule Kagu-Eestis ja Põhja-Lätis.
Seminar algab tervituskohviga kell 17.00, seminarile järgneb õhtusöök, mis lõpeb orienteeruvalt kell 20.00.
Palun oma osavõtust teatada hiljemalt 24.04.2017 e-posti aadressil info@setomaa.ee.
NB! Seminari ja õhtusöögi raames on hea võimalus tutvustada ja müüa oma tooteid samas valdkonnas tegutsevatele teistele ettevõtjatele, nii et soovi ja võimaluse korral võtke palun oma tooteid selle tarbeks kaasa. Kauplemine toimub ainult sularahas.