Valminud on projekti COOP Local tootekataloog

Setomaa Liidu, Räpina Inkubatsioonikeskuse, Võru valla, Ape valla ja Smiltene valla koostööprojekti COOP Local abil sai valmis kohalike piima-lihatootjate, aiasaaduste tootjate ja töötlejate ning käsitööliste kaardipõhine tootekataloog, mis aitab terviseteadlikul ja käsitööhuvilisel tarbijal leida üles neid huvitavad kohalikud tooted.

Projektis COOP Local osalevate Ape ja Smiltene ning Võru, Räpina ja Setomaa valla väiketootjate tootekataloog on kantud kaardile, et tarbijal oleks neid lihtsam leida.

Projektis osalevad nelja valdkonna väikeettevõtjad  - marja- ja puuviljakasvatajad ning –töötlejad, piima- ja lihatootjad ning –töötlejad, köögivilja- ja taimekasvatajad ning –töötlejad ja käsitöömeistrid. Nende poolt pakutavad tooted ongi lisatud tootekataloogi.

Tootekataloog on avatud kasutamiseks veebis.

Tootekataloog pdf versioonis siin

Tootekataloogiga on võimalik edaspidi liituda ka teistel sama piirkonna  samade valdkondade väiketootjatel. Soovijatel tuleks võtta ühendust tootekataloogi juures nimetatud inimestega.

Rohkem infot:

Heidi Normann, 5 647 0610, heidi40.normann@gmail.com