Sporditegevus

 

Organisatsioon/klubi Kontakt Uudised
Lasva kepikõnni seltsing

Marianne Hermann

marianne@lasva.ee

 
Parksepa Spordiklubi

Kalev Palo

kalev@parksepa.werro.ee

510 3636

KODULEHT
Puiga PK/KK APS

Meelis Reinberg

meelis.reinberg@gmail.com

Facebook
Roosisaare Tulevik MTÜ

roosisaaresurfiklubi@gmail.com

5666 4239, 5664 2364

KODULEHT

Facebook

Roosu SK

Aivar Rosenberg

aivarrosenberg@gmail.com

505 5707

Facebook
Spordiklubi BYAKKO

Rain Ermel 527 2109

Kätlin Toots 5340 0408

info@byakko.ee 

Facebook

KODULEHT

Vastseliina Hokiklubi

Taavi Tuvike

vastseliinahokiklubi@gmail.com

Facebook
Vastseliina Spordiklubi

Janno Prants

janno@biathlon.ee

525 0008

Facebook'i grupp
Virmar Spordiühing

Vilja Ruuda

vilja@ruuda.ee

Facebook
Võrumaa Spordiliit

Merike Õun

merike.oun@gmail.com

KODULEHT
Võru valla võrkpallinaiskond

Marje Kuklase

marje@barrus.ee

 
Võru Spordiveteranide Koondis

Ülle Rauk

llle.rauk@gmail.com

5662 2576

KODULEHT

 

Kui tegutsete Võru vallas ja soovite andmeid siin kajastada, kontakteeruge lisanna@voruvald.ee