UUDISED JA TEATED

PRESSITEADE: Võru valla lipp saab õnnistuse

Võru Vallavalitsus

PRESSITEADE

31.05.2018

VÕRU VALLA LIPP SAAB ÕNNISTUSE

Homme, 1. juunil 2018 kell 15 toimub Võru vallamaja esisel platsil Võru valla lipu õnnistamise tseremoonia.

Lippu tulevad õnnistama EELK Urvaste Püha Urbanuse koguduse õpetaja ja Võru praostkonna praost Üllar Salumets, EELK Pindi koguduse õpetaja Argo Olesk ning EELK Vastseliina Katariina koguduse õpetaja Toivo Hollo. Esineb Kungla Puhkpilliorkester.

Võru valla lipp on sündinud sümboolikakonkursi tulemusena ja seoses viie valla ühinemisega. Võru vallavanem Kalmer Puusepp: „Uus Võru valla sümboolika peab ühendama viit endist valda, olema valla enda nägu, rahva poolt heaks kiidetud ja ühistunnet loov."

Õnnistamise tseremooniale on kutsutud vallavalitsuse töötajad, volikogu liikmed ja allasutuste juhid, kuid sündmusest võivad osa võtta kõik huvilised.

Lisainfo:

Lisanna Elm