Uudised ja teated:

« Tagasi

Miinipildujate õppused Nursipalu harjutusväljal


Kaitseministeerium teatab, et järgmisel esmaspäeval, 10. detsembril korraldab Kuperjanovi pataljon Nursipalu harjutusväljal nooremallohvitseride kursuse raames 81mm miinipilduja ja tankitõrjegranaadiheitja Carl Gustav lasketehnilised laskmised. Laskmiste päeval on müra tase tavapärasest kõrgem. Palume elanikelt mõistvat suhtumist! 

 

Ühtlasi tuletame meelde, et õppuste ajal harjutusväljale minek on keelatud, sest see võib olla eluohtlik. Enne harjutusväljale minekut, palun alati vaadata kasutusgraafikut ja veenduda, et alale minek on ohutu. Harjutusvälja kasutusgraafiku leiate Rõuge valla kodulehelt (https://rouge.kovtp.ee/nursipalu-kasutamise-graafik ), harjutusväljade veebilehelt (http://www.mil.ee/et/kaitsevagi/Harjutusvaljad/Kaitsevae-harjutusvaljad ) ja Nursipalu harjutusvälja sissepääsude juures olevatelt infotahvlitelt.

 

Lisaks õppustele jätkuvad Nursipalu harjutusvälja ehitustööd. Suurematest töödest on sellel aastal ees veel sihtmärgiala raadamine ning ala kasutamiseks vajalikud pinnasetööd. Eesmärgiks on luua järgmise aasta kevadeks Lõuna-Eestis asuvatele üksustele tingimused, mis võimaldavad saavutada väljaõppe eesmärke ja viia läbi vajalikke kaudtule- ja tankitõrjerelvade väljaõpet.

 

Kui teil on harjutusvälja kohta küsimusi, siis kirjutage palun Nursipalu harjutusvälja ohutusgrupile e-post nursipalu@mil.ee või helistage telefonil 507 2683.