Uudised ja teated:

« Tagasi

Möödunud nädal Võru vallas

Esmaspäeval külastas Võru Vallavalitsuse esindus koos Võru maakonna delegatsiooniga Riigikogu, kus osaleti maaelukomisjoni istungil, traditsioonilise käsitöönäituse avamisel ja kohtuti Kagu-Eesti Riigikogu saadikutega. Vallamajas toimus sotsiaalkomisjoni koosolek.

 

Teisipäeval külastas Võru Vallavalitsuse esindus koos Võru maakonna delegatsiooniga Ämari lennubaasi. Navi seltsimajas toimus valla maaelukomisjoni koosolek.

 

Reedel toimus vallavalitsuse erakorraline istung ning haridusasutuste infopäev, milles tutvustati tugiisikuteenuseid. Õhtul toimusid Kungla Rahvamajas ning Puiga Rahvamajas jõulupeod.

 

Laupäeval toimus arvukalt üritusi: 

  • Lasva Rahvamaja jõulupidu.
  • Vastseliina Piiskopilinnuse jõuluturg.
  • Vana-Vastseliina Raamatukogu ja Vana-Vastseliina Raamatukogu Selts tähistasid lugejate ja abilistega raamatukogu 95. sünnipäeva. Õnnitlemas käisid Võru valla abivallavanem Piret Otsatalu, kultuurispetsialist Maarika Rosenberg, vallavolikogu esimees Aare Hollo ja kohalik firma Kiviliiv OÜ.
  • Võru Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond osales Võru Kandles toimunud Talvefestivali raames jõulukuuse kaunistamise võistlusel.
  • Tähistati Osula segakoori 50. juubelit. Lisaks koorilaulule aitasid meeleolukat kontserti sisustada Ummamuudu seenioritantsurühm ja Osula rahvapill. Vallavalitsuse ja volikogu poolt andis tänusõnad ja head soovid edasi volikogu esimees Aare Hollo ja Osula Põhikooli direktor Anti Ossis. Tervituslaul ja õnnitlused saadi endiste koorilauljate poolt. Õhtu jätkus kohvilauas laulude ja tantsu saatel.

 

Pühapäeval toimus Puiga Rahvamajas küünlakaunistamise õpituba (juhendas Gertu Viiask) ning Navi Seltsimajas jõulukaunistuste meisterdamine (juhendas Ülle Tillmann), Vastseliina Rahvamajas toimus jõululaat ning laste talvelaulude konkurss.