Lihtsustatud korras hange „Võru - Võlsi tee ja kergtee Kääpa - Võru ja Vastseliina - Vana-Vastseliina kergliiklustee projekteerimine eelprojekti staadiumis“

Võru Vallavalitsus ootab pakkumusi lihtsustatud korras läbiviidavale hankele „Võru - Võlsi tee ja kergtee, Kääpa - Võru ja Vastseliina - Vana-Vastseliina kergliiklustee projekteerimine eelprojekti staadiumis".

Pakkumusi oodatakse e-posti teel aadressil vald@voruvald.ee PEALKIRJAGA „PAKKUMUS – MITTE AVADA ENNE 27.06.2019 KELLA 10.00" või esitab kirjalikult Võru Vallavalitsusele paberkandjal aadressil Võrumõisa tee 4a, Võru linn 65605 suletud ümbrikus MÄRKEGA „Võru - Võlsi tee ja kergtee Kääpa - Võru ja Vastseliina - Vana-Vastseliina kergliiklustee projekteerimine eelprojekti staadiumis" PAKKUMUS - MITTE AVADA ENNE 27.06.2019 KELLA 10.00.

Hankedokumendid kättesaadavad dokumendiregistris.