Uudised ja teated:

« Tagasi

Tule ja aita vunki mano anda! Liitu enda jaoks meelepärase teemaga juba enne loometalguid!

12.–14. märtsini saab taas kaasa lüüa Võrumaa elu parandavate nutikate lahenduste loomisel – Kuldre koolis toimuvad Vunki mano! loometalgud.
 
Kuldre loometalgud erinevad eelmistest selle poolest, et meeskonnad moodustatakse juba enne üritust. 
 
Praeguseks on kõik selleks korraks esitatud teemad registreeritud ja avalikud meie kodulehel. Nüüd on kõigil huvilistel aeg valida enda jaoks sobivaim teema ning liituda meeskonnaga veebis aadressil vunkimano.vorumaa.ee. Iga teema juures näete selle esitaja kontaktandmeid, nii et soovi korral saate enne registreerumist nendega ühendust võtta ning esitada täpsustavaid küsimusi. 
 
PANE TÄHELE! Igasse meeskonda mahub lisaks teema esitajale seitse liiget, nii et ära liiga pikalt mõtle! Kui mõne meeskonna juurde registreerub rohkem huvilisi, siis võib korraldusmeeskond ja teemade esitajad teha ettepanekuid tiimide koosseisu muutmiseks.
 
Loometalgutele mahub osalema 10 meeskonda. Esitatud teemasid on natuke rohkem, seega on koht talgutel kindlustatud esimesele kümnele teemale, mis saavad kokku vähemalt kuueliikmelise meeskonna.
 
Loometalguid korraldab Võrumaa Arenduskeskus. Talgutel osalemine on tasuta, parimad meeskonnad saavad oma teemadele vunki mano kopsakate auhindadena:
Võistluse peaauhind on 3000-eurone rahaline preemia oma idee elluviimiseks Võrumaa Arenduskeskuselt
Kõige enam inimeste heaolusse panustav algatus saab eripreemiana 2000-eurose rahalise süsti samuti Võrumaa Arenduskeskuselt
Europe Direct paneb välja 500-eurose eripreemia kõige keskkonnasõbralikumale teemale
 
Talgute toimumist rahastavad SA Võrumaa Arenduskeskus ja Võrumaa Partnerluskogu (LEADER programmi meetme 1.2 – Kogukonna arendamine läbi ühiskoostöö – projekt "Vunki mano! loometalgud"). Loometalgute metoodika väljatöötamist toetas Horizon2020 projekt CoSIE.