Võru valla kaasava eelarve ettepanekute poolt saab hääletada 1.-7. detsembrini

Alates homsest, 1. detsembrist saab hääletada endale meelepärase Võru valla kaasava eelarve ettepaneku poolt. Hääletamine toimub 1.-7. detsembrini elektrooniliselt  keskkonnas volis.ee, millele viib otselink valla kodulehe avalehelt. Hääletamine avatakse 1. detsembril kell 8.00 ning suletakse 7. detsembril kell 16.30.

Hääletusel saab osaleda iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukohaks on rahvastikuregistri andmetel 1. detsembri 2020 seisuga Võru vald. Iga hääletusel osalev isik saab hääletada ühe meelepärase idee poolt.

Nendel, kellel ei ole kehtivat ID kaarti või tehnilisi võimalusi kodus hääletamiseks, on võimalus hääletada vallamajas kohapeal tööpäeviti kell 9-12. Covid-19 viiruse leviku tõttu palume vallamajas kohapeal hääletada siiski ainult äärmisel vajadusel. Vallamaja peauks on lukus, mistõttu palume hääletama tulles vajutada uksekella. Majja sisenedes tuleb kanda näomaski ning desinfitseerida käed. Vabandame piirangutest tekkinud võimlaike ebamugavuste pärast.

Iga hääl on oluline, et toetada ja tunnustada omalt poolt tublisid ettepanekute esitajaid!

Tutvu ettepanekutega

Lisainfo: