Võru vallavalitsus ootab ettepanekuid ja arvamusi Võru valla arengukava 2020-2030 täiendamiseks

Hea vallaelanik, ettevõtja, mittetulundussektori esindaja ja aktiivne kaasarääkija! Võru vallavalitsus ootab teie ettepanekuid ja arvamusi Võru valla arengukava 2020-2030 täiendamiseks. Ettepanekud ja arvamused on oodatud hiljemalt 31. augustiks 2021. Ettepaneku võib sisesta otse valla kodulehel, saata e-postiga aadressil vald@voruvald.ee, tuua Võru vallamajja aadressil Võrumõisa tee 4a, Võru linn või jätta oma piirkonna raamatukoguhoidja kätte.

Ettepanekule tuleb kindlasti lisada ettepaneku tegija nimi ja kontaktandmed, et vajadusel ettepanekut täpsustada.

Arengukava on kättesaadav Võru valla kodulehel: voruvald.ee/arengukavad ja piirkonna raamatukogudes.