Tormijärgne olukord Võru vallas

Ehkki paljudes majapidamistes oli hommikuks elekter taastunud, on veel väga paljud Võru valla elanikud elektrita.

Meil ei ole teada täpset aega, millal olukord taastub. Elektrilevi hinnangul on prioriteet kõrgepingerikked, madalpingerikete kõrvaldamine võib võtta aega 3 päeva. See tähendab paljudes kohtades ka veeta ja kütteta olemist.

Päevast valget aega ära kasutades: varuge koju vett, küünlaid, toitu (mis kiiresti ei rikne), võtke autosse kütust ja leidke koht, kus telefoni laadida. Veenduge, et lähedastega oleks kõik korras.

Kui kellegi elu või tervis on ohus, helistage 112.

Kui soovite teavitada olukorrast, mis vajaks valla sekkumist, helistage Võru Vallavalitsuse avalike suhete spetsialistile (Lisanna Elm) telefonil 5345 0975 või kirjutage lisanna@voruvald.ee. Kaardistame abivajajad ja aitame nii palju kui saame.