Uudised ja teated:

« Tagasi

Ülevaade 29.07–04.08 toimunust Võru vallas

Kolmapäeval, 31. juulil toimus eelarvekomisjoni koosolek. Kaperas korraldati meisterdamispäeva, juhendas Angela Jagomäe.
 
Reedel, 2. augustil toimus Puiga külapäev, mis ühtlasi avas ürituste sarja "Viis Võru valla päeva". Meeleolukal üritusel osales ligi 500 inimest, meelt lahutasid Puiga rahvamaja line- ja rahvatantsijad, ansamblid Säde, DRIFT, samuti hip-hop duo Polaarpoiss & Robin Laden ja DJ Aadi. Toimusid lastetegevused ja võistlused täiskasvanutele.
 
Laupäeval, 3. augustil käisid Võru valla aktiivsed noored Vastseliina linnusejooksul, et osaleda Noortepäev 2019 raames toimuval liikumisüleskutsel Noorte jooks. Eesmärk on liikuda noortepäevaks (perioodil 3.07-12.08.2019) üheskoos kokku 20 000 km. Kampaaniaga juhitakse tähelepanu liikumise olulisusele ja tervisliku eluviisi vajalikkusele, aktsiooni juhtfiguuriks on Magnus Kirt. Lisaks liikumisüritusest osavõtmisele korraldati Vana-Vastseliinas ka noorteaktiivi koosolek.
 
Pühapäeval, 4. augustil tähistas Sulbi naisrahvatantsurühm Mari enda 30. juubelit, õhtujuhiks Airika Saamo. Sulbi külla oli rahvatantsijaid ning nende juhendajat Maarika Rosenbergi õnnitlema saabunud Osula segarühma ja Antsla Linda naisrühma tantsijad, Sulbi külateater ning palju teisi, sealhulgas Võru Vallavalitsuse ning Rahvakultuurikeskuse esindus.
 
Marid oma juubelil. Foto: Siiri Konksi