Uudised ja teated:

« Tagasi

Värska hambaravikabinet on taas avatud

Kuna Värska hambaravikabinetti külastab ka palju patsiente Võru Vallast, Oravalt ja selle ümbrusest, siis anname teada, et alates 4. maist on Värska hambaravikabinet vastuvõtuks taas avatud E-R 09.00-16.00.

Plaaniliseks raviks ja hammaste läbivaatuseks saab taas järjekorda registreeruda telefonil 7114400 või meili teel info@odentalia.ee.

Järjekorda seades on eelis lastel, rasedatel ja krooniliste haigustega patsientidel, kelle üldseisund võib oluliselt halveneda suuõõne ravi puudumise tõttu (diabeet, reumatoidartriit, südameveresoonkonnahaigused).

Hambapõletiku, -trauma või tugeva hambavaluga saab pöörduda vastuvõtule samal päeval eelnevalt ette helistades.

Järgides  Terviseameti nõudmisi eriolukorrast väljumisel, osutatakse ODENTALIA Värska hambaravikabinetis lastele ja täiskasvanutele nii plaanilist kui erakorralist  hambaraviteenust.

Ooteruumis palutakse patsiendil desinfitseerida käed ja täita tervisedeklaratsioon.

Mõõdetakse kontaktivabalt kehatemperatuuri.

Värska hambaravikabinetis kehtivad teenustele Eesti Haigekassa piirhinnad.

Hambaraviteenuse hinnale lisandub  10 eurot isikukaitsevahendite kulu.

Kuni 19-aastastele lastele  ja Eesti Haigekassa hambaravihüvitise eest raviteenust osutades lisakulu ei kaasne. Isikukaitsevahendite kulu ei vähenda hüvitise limiiti ega suurenda teenuse hinda.

Hambaravihüvitise suurus 2020 aastal on  täiskasvanule 40 eurot ning töövõimetus- ja vanaduspensionärile 85 eurot.

Alla 1-aastase lapse ema, kelle laps sai aastaseks eriolukorra perioodil, kuid külastuse aeg tühistati või puudus võimalus teenusele registreeruda, saab kasutada tagantjärele hambaravi kõrgendatud hüvitist 85 eurot.

Noortele, kellel täitus 19-aastat eriolukorra  perioodil,  võimaldab Eesti Haigekassa jätkata tasuta vajalike hambaraviteenuste osutamist.


Lisainfo:

Angela Rehi

ODENTALIA OÜ

+37253332389