Võru Vallavalitsus avas elamu rekonstrueerimise taotlusvooru – tähtaeg 13. mai 2019

Toetust saavad taotleda Võru valla territooriumil asuva elamu omanik, kes on rahvastikuregistri andmetel jooksva aasta 1. jaanuari seisuga Võru valla elanik või registris registreeritud Võru valla korteriühistu.

Toetatavad tegevused elamule ja kortermajale:

• katusekatte vahetus;
  • küttesüsteemide rekonstrueerimine;
  • elektrisüsteemide rekonstrueerimine.

Toetuse määr

Elamu rekonstrueerimiseks saab toetust taotleda kuni 90% abikõlbulike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 500 eurot.

Kortermaja rekonstrueerimiseks saab toetust taotleda kuni 90 % abikõlbulike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 2000 eurot.

Taotleja esitab taotluse koos nõutud lisadokumentidega paberkandajal Võrumõisa 4a, Võru või digitaalselt allkirjastatuna vald@voruvald.ee Võru vallavalitsusele hiljemalt 13. mai 2019.

Määrus ja avalduse blanketid on leitavad SIIT

Rohkem infot: Kertu Künnapuu, arendusspetsialist, 782 1371, 524 5631, kertu@voruvald.ee