Võru vallavalitsus kuulutab välja fotokonkursi

Võru vallavalitsus on koostamas 2021. aasta kalendrit. Selleks palume teie abi.

Võru vallavalitsus kuulutab välja fotokonkursi, kuhu ootame fotosid Võru valla loodusest ja erinevatest objektidest.

Fotode esitamise tähtaeg on 30. oktoober 2020.

Konkursil osalenud fotodest valime välja 14 fotot, mis hakkavad kaunistama 2021. aasta Võru valla kalendrit.

Konkursi jaoks välja valitud fotode autorid saavad kingituseks Võru valla 2021. aasta kalendri.

Fotokonkursil osalemise tingimused:

• iga autor võib esitada maksimaalselt 10 fotot;
  • fotod tuleb esitada digitaalselt ja foto failiformaat peab olema jpg;
  • foto minimaalne suurus peab olema vähemalt 1 MB ja pikem külg vähemalt 3000 pikslit ning foto peaks kindlasti olema horisontaalis;
  • iga esitatud foto juurde märgi foto autori ees- ja perekonnanimi, kontakt (e-mail), foto olev asukoht (seotus Võru vallaga, küla, talu) ning aeg (kuu ja aasta), mil foto on tehtud;
  • foto autor ei pea olema Võru valla elanik;
  • fotol ei tohi olla inimesi;
  • fotol ei tohi olla kuupäeva ega tekste, need saab lisada eraldi foto kirjeldusse. Ka ei tohi olla foto ümber raame;
  • foto esitaja garanteerib ja vastutab, et andmed foto autorsuse osas on tõesed ja äratuntavad;
  • fotograaf annab korraldajatele oma nõusoleku kasutada fotosid korraldajate soovide kohaselt, kui fotosid ei kasutata ärilistel eesmärkidel. Fotode autor nõustub oma fotode tasuta avaldamisega Võru valla kalendris, sotsiaalmeedia kanalites, info- ja esitlusmaterjalides. Fotode kasutamisel mainitakse ära foto autor.

Fotod palume saata aadressile: birgit.pettai@voruvald.ee märksõnaga "Võru valla kalender 2021" või üles laadida internetti ja saata meile link.

Tulemused tehakse teatavaks 20. novembril 2020 Võru valla kodulehel ja Facebookis.

Fotokonkursi algataja ja läbiviija on Võru vallavalitsus.

Lisainfo: Birgit Pettai (5309 9116, birgit.pettai@voruvald.ee)