Sporditegevus

 

Organisatsioon/klubi Kontakt Uudised
Kagu Poksiklubi Robert Laulik

Kagu Poksiklubi

Facebooki leht

FC Vastseliina

Sander Pild

vastseliinajs@gmail.com

53583226

FC Vastseliina 
Facebooki leht
Lasva kepikõnni seltsing

Marianne Hermann

marianne@lasva.ee

Lasva Sõprade Seltsi
Facebooki leht
Parksepa Spordiklubi

Kalev Palo

kalev@parksepa.werro.ee

510 3636

 
Puiga PK/KK APS

Meelis Reinberg

meelis.reinberg@gmail.com

Puiga APS-i
Facebooki leht
Roosisaare Tulevik MTÜ

roosisaaresurfiklubi@gmail.com

5666 4239, 5664 2364

Roosisaare Surfiklubi
koduleht 

Roosisaare Surfikubi
Facebooki leht

Roosu SK

Aivar Rosenberg

aivarrosenberg@gmail.com

505 5707

Roosu Sk Facebooki

leht

Spordiklubi BYAKKO

Rain Ermel 527 2109

Kätlin Toots 5340 0408

info@byakko.ee 

Spordiklubi Byakko

Facebooki leht

Spordiklubi Byakko

koduleht

Vastseliina Hokiklubi

Taavi Tuvike

vastseliinahokiklubi@gmail.com

Vastseliina hokiklubi

Facebooki leht

Vastseliina Spordiklubi

Janno Prants

janno@biathlon.ee

525 0008

Facebooki grupp
Virmar Spordiühing

Vilja Ruuda

vilja@ruuda.ee

Virmar Spordiühingu

Facebooki leht

Virmar Spordiühingu

koduleht

Võru Spordikool

Karel Saarna

spkool@voru.ee

782 1225

Võru Spordikooli

koduleht

Võru Spordikooli

Facebooki leht

Võrumaa Spordiliit

Merike Õun

merike.oun@gmail.com

Võrumaa Spordiliidu
koduleht

Võrumaa Spordiliidu 

Facebooki leht
 

Võru valla võrkpallinaiskond

Marje Kuklase

marje@barrus.ee

 
Võru Spordiveteranide Koondis

Ülle Rauk

llle.rauk@gmail.com

5662 2576

Võru Spordiveteranide

Koondise koduleht

 

Kui tegutsete Võru vallas ja soovite andmeid siin kajastada, kontakteeruge birgit@voruvald.ee