13.-19. juuli sündmused Võru vallas

Esmaspäeval, 13. juulil
Kell 12-17

Teisipäeval, 14. juulil

Kell 12-17       Voolimise ja savist vilepilli meisterdamise töötuba nii lastele kui ka täiskasvanutele Piusa savikojas.

Kell 18            Seiklusik orienteerumine "Navigaator" Navi seltsimaja juurest. Liitu üritusega.

Kolmapäeval, 15. juulil

Kell 12-17       Voolimise töötuba nii lastele kui ka täiskasvanutele Piusa savikojas.

Neljapäeval, 16. juuli

kell 18             Osula külas Harjumäel vestlusõhtu puudest ja nende tähendusest meil ja mujal. Liitu üritusega.

Võrumaa rannavolle 2020 meeste neljas karikaetapp Kääpa võrkpalliväljakutel. Lisainfo.

Reedel, 17. juulil

Kell 11-15       Perioodil 20. juunist kuni 8. augustini kostitab igal reedel Vastseliina linnuseemand külalisi Vastseliina linnuse Palverännumaja köögis maitsvate keskajast inspireeritud küpsetiste ja kuldaväärt nõuannetega.

Laupäeval, 18. juulil

kell 10             Lasva sõprade selts kutsub Võhandu jõele kanuumatkale. Start Kääpalt. Anna oma osalemissoovist teada Piretile (5121659). Liitu üritusega.

kell 11-16        Sõmerpalu oma kirbukas Sõmerpalu Teenuskeskuse ümbruses. Liitu üritusega.

Kell 12-15       Perioodil 20. juunist kuni 8. augustini toimuvad igal laupäeval Vastseliina piiskoplinnuses lõbusad laupäevad, kus on võimalik osa võtta mängudest, seiklustest ja töötubadest.

Avatud talude päeva raames on terve päev avatud:

Lisainfo: https://voruvald.kovtp.ee/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/qOcMAkSePT5X/content/avatud-talude-paeval-osaleb-tanavu-11-voru-valla-tal

Pühapäeval, 19. juulil

Üle-eestiline avatud talude päev. Võru vallas avab külastajatele oma uksed kokku 11 talu.

Avatud talude päeval osalevad järgmised Võru valla talud:

Avatud talude kohta loe täpsemalt: https://voruvald.kovtp.ee/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/qOcMAkSePT5X/content/avatud-talude-paeval-osaleb-tanavu-11-voru-valla-tal

Kell 17            Järvere küla suur suvekontsert Järvere küla puhkeplatsil. Esinevad Sulbi naisansambel Helin, Aigar Kostabi pasunabänd Raplast, Tristan Raidma Estonia poistekoorist, Tõnu ja Tarmo Vaask, Ülle Kaljuste ja Guido Kangur Eesti Draamateatrist. Lisaks üllatusesinejad ja ühislaulmine. Lisainfo.

Kirikuteated

EELK Pindi koguduse teated

Armulauaga jumalateenistused Pindi kirikus on pühapäeviti kell 10.30.

Kantselei on avatud teisipäeviti ja neljapäeviti kell 10.00 - 13.00.

Igal ajal on võimalus ka leeri tulla.

EELK Vastseliina koguduse teated

19. juuli

kell 11             kuld- ja briljantleeripüha Vastseliina kirikus.

Võru vallavalitsuse töötajate puhkused

Piret Otsatalu – puhkab alates 15. Juulist kuni 31. juulini. Asendab: Juris Juhansoo.

Inga Leelanss – puhkab alates 29. juunist kuni 17. juulini. Asendab: Kaja Kiilo.

Ester Valgemäe – puhkab alates 13. juulist kuni 31. juulini. Asendavad: Kaja Kiilo, Inga Leelanss.

Guido Keskküla – puhkab alates 13. juulist kuni 31. juulini. Asendab: Karl Kuningas.

Siiri Konksi – puhkab alates 6. juulist kuni 24. juulini. Asendab: Piret Otsatalu.

Maarika Rosenberg – puhkab alates 29. juunist kuni 17. juulini. Asendab: Sirle Muiste.

Kadri Truija – puhkab alates 13. juulist kuni 24. juulini. Asendab: Maria Saarme.

Aino Kaurson – puhkab alates 13. juulist kuni 24. juulini. Asendab: Helli Kalda.

Krista Lepp – puhkab alates 13. juulist kuni 17. juulini. Asendab: Alar Veibri.

Mairi Raju-Toots – puhkab alates 13. juulist kuni 17. juulini. Asendab: Rein Kraak.

Peep Kimmel – puhkab alates 13. juulist kuni 26. juulini. Asendab: Jaanus Tanilsoo.

Aivi Jääger – puhkab alates 6. juulist kuni 7. augustini. Asendavad: Peep Kimmel, Jaanus Tanilsoo.

Maire Palo – puhkab alates 13. juulist kuni 31. juulini. Asendab: Mai Koort.

Karmen Kelp – puhkab alates 13. juulist kuni 26. juulini. Asendab: Taimi Tintso.

Ülo Täht – puhkab alates 6. juulist kuni 31. juulini. Asendab: Ain Annus.

Eike Kaselaan – puhkab alates 1. juulist kuni 31. juulini. Asendab: Tõnis Vaher.

Vaike Maask – puhkab alates 1. juulist kuni 28. juulini. Asendab: Kristi Maask.

Haiguslehel

Riina Laanelepp – Asendab: Jaano Uibo.

Hiie Soome – Asendab: Helvi Nutt.

Võru valla noortekeskuste puhkused

Sõmerpalu noortekeskus on suletud:

6. juulist kuni 20. juulini.

Orava noortekeskus on suletud:

6. juulist kuni 23. juulini;

Kääpa noortekeskus on suletud:

1. juulist kuni 17. juulini;

Vastseliina noortekeskus on suletud:

6. juulist kuni 19. juulini.

Võru valla koolide puhkused

Vastseliina Gümnaasium on juulikuus suletud, majandusjuhi mob  +372 529 4728.
Kantselei on taas avatud 3. augustist kuni 10. augustini kella 8–13, tel 785 1165, kooli sekretär mob +372 527 6334.

Puiga Põhikool on suletud 1.-28. juulini. Kantselei on taas avatud 29. juulist kella 8–14. Infot saab telefonil 53434383.

Osula Põhikool on juulikuus suletud. Info kooli direktorilt telefonil 5645 5735. Kooli kantselei on avatud alates 3. augustist kella 09–14.

Kääpa Põhikooli kantselei on avatud 29. juunist kuni 17. juulini. Kooli kontakttelefon on 53307063.

Parksepa Keskkool on suletud 6. juulist kuni 2. augustini. Info tel 5156902.
Alates 10. augustist on kantselei avatud kella 9-13. Kantselei tel 7868717.

Orava Kool on juulikuus suletud. Alates 29. juulist on kooli kontakttelefon 5342 7077.

Võru valla lasteaedade lahtiolekuaegade info

01.-31. juulini on avatud Lasva Lasteaed Pargihaldjas.

01.-17. juulini on avatud Väimela Lasteaed Rukkilill.  20.-31. juulini Väimela lasteaed suletud.

01.-17. juulini on Parksepa ja Vastseliina lasteaiad suletud. 20.-31. juulini on Vastseliina Lasteaed ja Parksepa Lasteaed avatud.

01.-31. juulini on suletud Sõmerpalu Lasteaed Lepatriinu, Puiga Lasteaed Siilike ja Orava Kooli lasteaiarühm.