Uudised ja teated:

« Tagasi

Ettevõtjad on oodatud kandideerima e-kaubanduse baaskursusele

COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse puhangust tulenevad majanduslikud raskused on meid kõiki vähemal või rohkemal määral puudutanud. Nii mõnedki on oma toodangu turustamise viinud või plaaninud viia e-keskkonda. Et olla edukas ning tõsta ettevõtte võimekust kriisist kiiremini väljuda ja silma paista, on Võrumaa Arenduskeskus korraldamas ja ootab ettevõtjaid kandideerima e-kaubanduse baaskursusele.

Soovid luua e-poodi, kuid ei tea, kuidas seda teha? E-kaubanduse baaskursus on intensiivne koolitusprogramm, mis annab teadmised alates e-poe loomisest kuni selle turundamiseni.
Kursus koosneb 3 moodulist ja 6 koolituspäevast.
Osalemiseks tuleb kandideerida kuni 10. augustini. Programmi valitakse kuni 30 ettevõtjat.
SIHTGRUPP: ettevõtjad, kes plaanivad oma toodete/teenuste müügiks luua e-poe, kuid puuduvad tehnilised oskused sellega alustamiseks.
MAKSUMUS: tasuta, kuid osalemist võetakse arvesse vähese tähtsusega riigiabiks (VTA).
TOIMUMISAEG: 26.-27.08; 02.-03.09; 09.09; 22.09.2020.
TOIMUMISKOHT: veebiplatvorm Zoom. 

Lähemalt loe: https://www.arenduskeskused.ee/e-kaubanduse-baaskursus/

 

Samuti on Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametil valminud väärt lugemine e-kaubanduses tegutsemiseks.

Kokku on kogutud 50 küsimust, mida e-kaubanduse kohta kõige enam küsitakse: https://www.ttja.ee/et/uudised/50-kusimust-ja-vastust-e-kaubanduses. Juhendis  vastatakse neile ja antakse nõu, millele tähelepanu pöörata juhend_e-kaubandusega_tegelevatele_ettevotjatele.pdf.

Küsimused puudutavad lepingu sõlmimist, maksmist, taganemisõigust, pretensiooni esitamist ja garantiid, kauba ja raha tagastamist, soodus- ja lõpumüüki.

 

Lisainfo: 

Ülle Urbanik

MTÜ Võrumaa Partnerluskogu

projektijuht

+372 526 6832

ylle@voruleader.ee