Novembris toimub Võru vallamajas Eesti Rahvakultuuri Keskuse toetusmeetmete infopäev

3. novembril kell 13.00 toimub Võru vallavalitsuse saalis (aadressil Võrumõisa tee 4a) Võru Eesti Rahvakultuuri Keskuse toetusmeetmete infopäev. Kui oled huvitatud Eesti Rahvakultuuri Keskuse hallatavatest kultuuri toetusmeetmetest, mis jagavad pärimusega seotud projektidele riigieelarvelist toetust, siis on see infopäev just sulle.

Toetusmeetmete ülesanne on eri kultuuritoetusmeetmete rakendamise kaudu kaasa aidata rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi väärtustamisele ja hoidmisele.

Selleks, et oleks ülevaade toetuste jagamise põhimõtetest, vajalikest dokumentidest ning nõuetest dokumentide täitmisel, korraldame infopäevi erinevates Eestimaa paikades. Infopäeval osalemine on kõigile tasuta.

Päevakava

• Vana Võromaa pärimuskultuuri toetusmeetme perioodi 2018-2021 kokkuvõtte tutvustamine – Marika Kutser
  • Üldised põhimõtted riigieelarvelise projektitoetuse rahastamisel – Margit Salmar
  • Vaimne kultuuripärand – Epp Tamm
  • Regionaalse kultuuritegevuse toetusmeetme tutvustamine – Piret Koorep
  • Vana-Võromaa pärimuskultuuri toetusmeetme tutvustamine – Marika Kutser
  • Folkloorifestivalide toetusmeetme tutvustamine – Merike Soomets
  • Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused „Teater maal" – Merike Soomets

Infopäev kestab orienteeruvalt 3,5 tundi.

Infopäevale saab registreerida kuni 2. novembrini 2021. Registreerimine Võrumaa rahvakultuurispetsialisti Maie Pau e-posti aadressil maie.pau@rahvakultuur.ee.