Seoses hajaasustuse programmiga

Hajaasustuse programmi taotluste vastuvõtt toimub kuni 17. aprillini 2020. See tähendab, et veel kuu aega on kõigil programmist toetust taotleda soovijatel võimalus esitada sellekohane taotlus Võru vallavalitsusse. Riigis kehtestatud eriolukorra tõttu ei toimu alates 16. märts 2020 Võru vallavalitsuses kodanike vastuvõttu, kuid teenindamine toimub endiselt telefoni ja e-posti teel.

Hajaasustuse programmi taotlusi ootame eelkõige digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil vald@voruvald.ee. Kui taotluse allkirjastamine digitaalselt ei ole võimalik, saab seda teha ka paberkandjal ning jätta taotlus valla postkasti. Kõik saabunud taotlused vaadatakse üle ja vajadusel antakse tähtaeg puuduste kõrvaldamiseks.

Taotlusvormid ja info hajaasustuse programmi kohta on üleval Võru valla kodulehel. Samuti saab tööpäeviti kell 8:00-16:30 infot arendusspetsialisti Mairi Raju-Tootsi käest mobiiltelefonil 524 5631 või e-posti aadressil mairi@voruvald.ee

Loodame teie mõistvale suhtumisele ja koostööle ning soovime jõudu kõigile taotluse koostajatele.