Täna avaneb Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeetme taotlusvoor

Alates 1. aprillist on avatud Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeetme taotlusvoor. Taotlusi saab esitada kuni 30. aprillini 2021.

Toetuse andmise eesmärk on parandada Võru vallas elavate ja Kagu-Eesti piirkonna ettevõtetes töötavate spetsialistide elamistingimusi, aidates seeläbi kaasa piirkonna majandusarenguks oluliste spetsialistide jäämisele ja tulemisele piirkonda. Programmist toetatakse spetsialistide eluaseme soetamist ja renoveerimist.

Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeetme rakendamise vormid ja juhendid ning toetuse taotluse tingimused on leitavad Võru valla kodulehelt: valdkonnad – projektid – Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeede.

Täpsem info toetusprogrammi, spetsialistidele ja eluasemele esitatavate nõuete ning taotlusvooru läbiviimise kohta Võru vallas: Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeetme määrus

Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeede on välja töötatud ning viiakse ellu koostöös Rahandusministeeriumi ja Kagu-Eesti kohalike omavalitsustega.

Täiendav info:

Mairi Raju-Toots