Uudised ja teated:

« Tagasi

Vastseliina postkontori info

Anname teada, et perioodil 19. aprillist kuni 3. maini 2021 on Vastseliina postkontor ajutiselt suletud. 

Oleme viinud ajutise sulgemise perioodi võimalikult lühikeseks ja loomulikult tagame postiteenuse kättesaadavuse klientidele ka postiasutuse ajutise sulgemise ajal. Kliendid saavad kasutada kõiki postiteenuseid asenduspostiasutuses või tellida kirjakandja koju/tööle. Postmarkide, kaartide ja ümbrike müügiks oleme sõlminud lepinguid alternatiivsete müügikohtadega, et kliendid saaksid mugavalt osta kõike kirja saatmiseks vajalikku. See on klientidele täiendavaks võimaluseks ka postiasutuse tavapärase töökorralduse ajal. 

Vastseliina postkontorit asendab ja väljastab saadetisi Võru postkontor aadressil Vilja 14b, Võru linn. Võru postkontor on avatud esmaspäevast reedeni kella 9–18, laupäeval ja pühapäeval suletud.

Kirjakandja saab tellida ka koju või tööle. Seda saab teha meie kliendiinfo telefonilt 661 6616. Tellimusi võtame vastu esmaspäevast reedeni kella 9–20 ning laupäeval ja pühapäeval kella 9-15. Kirjakandja osutab järgmisi teenuseid: kirisaadetise, postipaki, kullerpaki vastuvõtmine ja kättetoimetamine, rahakaartide kättetoimetamine, ajakirjade ja -lehtede tellimuste vormistamine,  postimaksevahendite müük ja maksete vahendus.

Postmarkide lähimad müügikohad leiad Omniva kodulehelt.

Loodame, et pakutavad alternatiivid teevad postiteenuste kasutamise klientidele maksimaalselt mugavaks. Täname mõistva suhtumise ja hea koostöö eest. 

 

Annely Noobel

Lõuna regiooni juht