Võru vallavalitsus ootab ideid kaasavasse eelarvesse

Neljapäeval, 23. septembril algas ettepanekute esitamine Võru valla kaasavasse eelarvesse. Ettepanekuid saab esitada kuni 14. oktoobrini.
Laekunud ettepanekud pannakse rahvahääletusele. Enim hääli saanud idee elluviimiseks investeerib Võru vald 20 000 eurot. Rahvahääletus toimub 8.-14. novembrini 2021 elektrooniliselt valla kodulehel või Võru vallamajas kohapeal.
Kaasav eelarve annab kogukonnaliikmetele võimaluse ettepanekute esitamiseks omavalistusele väiksemahuliste, kuid kogukonnale oluliste investeeringute läbiviimiseks! Möödunud aasta kaasava eelarve realiseerimise objektiks on Kääpa külla rajatav madalseikluspark, mis peaks valmima veel selle aasta jooksul.

Võru valla kaasava eelarve täpsem info ja ettepanku esitamise vorm on leitav SIIT

Ettepanekuid ootame e-posti aadressile vald@voruvald.ee või tavapostiga aadressile Võrumõisa tee 4, Võru 65605.

Lisainfo:
Merle Tsirk