Vallavolikogu koosseis

Jrk Nimi Ametikoht Telefon E-post Vastuvõtt
1. Georg Ruuda volikogu esimees 5193 7939 georg.ruuda@voruvald.ee Kolmapäeviti kella 9-12
2. Aivar Rosenberg volikogu aseesimees 505 5707 aivarrosenberg@gmail.com  
3.

Meelis Aianurm

volikogu liige 511 2959 Meelis.Aianurm@gmail.com  
4. Vaido Ermel volikogu liige 5340 0431 vaido.ermel@gmail.com  
5. Piret Haljend volikogu liige 505 2802 piretph@hot.ee  
6. Merlis Hirs volikogu liige 5354 0359 merlingreisid@gmail.com  
7. Jaak Juhkam volikogu liige 5199 6288 jaak867@mail.ee
8. Urmas Juhkam volikogu liige 514 8718 urmas@ahjud24.ee  
9. Rudolf Kauksi volikogu liige 513 9126 rudolfkauksi@gmail.com  
10. Ilmar Kesselmann volikogu liige 515 6902 ilmar.kesselmann@parksepa.werro.ee  
11. Meelis Koppel volikogu liige 529 8393 puigarou@gmail.com  
12. Mihkel Liping volikogu liige 5809 4050 Mihkel.Liping@mail.ee  
13. Kairi Luik volikogu liige 5348 8498 kairi.luik9@gmail.com  
14. Anti Nõlvik volikogu liige 5560 3800 sadaviis@gmail.com  
15. Ivari Padar volikogu liige 513 1851 ivari.padar@gmail.com  
16. Ilmar Ploom volikogu liige 527 2260 ilmar@orava.ee  
17. Andres Punt volikogu liige 5387 7444 andrespunt@hot.ee  
18. Aune Rehema volikogu liige 528 5533 tereaune@gmail.com  
19. Silja Suija volikogu liige 528 9100 silja@siljasport.ee  
20. Ene Säinast volikogu liige 526 8734 enesainast@gmail.com
21. Raul Tohv volikogu liige 508 6750 raultohv@gmail.com